تهویه هوا هوادمان : اجرا و نصب کانال هوا

خرید کانال گرد با قیمت مناسب

فهرست مطالب

کانال گرد

کانال گرد یکی از محصولات مهم و کاربردی صنعت تهویه می باشد. این نوع کالا به صورت دایره شکل در قطرهای متنوعی تولید می گردد. طول انواع کانال گرد در ابعاد استاندارد و مشخص 100 سانتی متر، 125 سانتی متر،200 سانتی متر و 250 سانتی متر ساخته می شود. هر کدام از قطعه ها را در زمان نصب با استفاده از 3 روش فلنچ،رابط و اورلپ به یکدیگر متصل می نمائیم. این محصول را امروزه با استفاده از متریال گالوانیزه، آلومینیوم و استیل تولید می کنند. یکی دیگر از محصولات جدید این نوع، کانال گرد اسپیرال است. این مدل با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک ساخته شده و به صورت مارپیچی می باشد. کاربرد کانال گرد ایجاد هوا و دمای مطلوب در کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، برخی فروشگاه های بزرگ، فرودگاه ها و بسیاری از مکان های مختلف دیگر است. قیمت کانال گرد گالوانیزه و اسپیرال هر کدام با توجه به فاکتورهایی تعیین می شوند. در ادامه و در بخش های بعدی این صفحه تمامی جزئیات مرتبط به این محصول کاربردی را ارائه می دهیم.

قیمت کانال گرد

قیمت کانال گرد

در این صفحه از تهویه هوا هوادمان با انواع قیمت کانال گرد بر اساس ابعاد و جنس آشنا می شویم. در پایین همین برگه مطالب بسیار مفید و ارزنده ای درباره ی نحوه ی قیمت گذاری بر روی هر یک از قطعات توضیح داده شده است. اینکه قیمت کانال گرد گالوانیزه نسبت به قیمت کانال گرد استیل چه مقدار تفاوت دارد؟ چرا هزینه ی محصول استیل با گالوانیزه متفاوت است؟ پاسخ به همه ی این سوال ها را می توانید در پاراگراف های بعدی همین صفحه مطالعه نمائید.

انواع کانال گرد

انواع کانال گرد به دو صورت معمولی و اسپیرال در حال حاضر تولید می گردد. هر دو محصول را می توان در هر مکانی که نیاز باشد، بسته به نوع کاربری استفاده نمود. هر کدام از این دو مدل دارای ویژگی های متفاوتی می باشند، در ادامه با برخی از آنها آشنا می شوید. ساخت کانال گرد اسپیرال به دلیل استفاده از دستگاه های مجهز، سرعت بسیار بالایی را نسبت به نوع معمولی دارد. به همین دلیل قیمت این نوع کمی بالاتر از کانال گرد معمولی است. در هنگام اتصال مدل اسپیرال می توان هم از فلنچ و هم کوبلین استفاده نمود. کانال گرد معمولی و کانال گرد اسپیرال هر دو دارای سه راهی و زانو جهت تغییر جهت هدایت هوا می باشند. لوله بخاری،شوتینگ زباله، دودکش موتورخانه، هواکش های صنعتی و لوله گردهای کانال کولر همگی از انواع کانال کولر محسوب می شوند.

کانال گرد کولر آبی

کانال گرد کولر آبی

کانال گرد کولر آبی می تواند در اشکال گوناگونی تولید شود. برخی از افراد در کارگاه ها و کارخانه جات خود، جهت ایجاد دمای مناسب از دستگاه های کولر آبی استفاده می کنند. به همین خاطر برای اینکه بتوانند هوا را به نقاط مختلف محیط خودشان انتقال دهند، نیازمند اجرای کانالکشی هستند. لذا کانال گرد کولر آبی که به دو روش درز طولی و اسپیرال تولید می شود، بهترین نوع جهت انجام این امر می باشد.

کانال گرد اسپیرال

کانال گرد اسپیرال از جدیدترین کالاها در حوزه ی تهویه ی ساختمان ها می باشد. کارخانه های سازنده، این محصول را با استفاده از ورق گالوانیزه،استیل و آلومینیوم تولید می کنند. در کارگاه کانال سازی شرکت تهویه هوا هوادمان این کالا به منظور اجرا در مکان های مختلف در ضخامت ها و قطرهای گوناگونی طراحی و ساخته می شود. قطر و ضخامت ورق کانال گرد اسپیرال با توجه و نظر کارفرمایان تعیین می گردد. اگر این محصول را از نزدیک مشاهده کنیم، متوجه مارپیچی بودن آن می شویم. تولیدکنندگان انواع کانال گرد اسپیرال را به کمک تسمه ورقی که در نهایت به شکل مارپیچ می شود، می سازند. این نوع کانالکشی بسیار شکیل و زیبا می باشد و مناسب ترین گزینه برای جاهایی است که از کانال اکسپوز استفاده می نمایند.

کاربرد کانال گرد

کاربرد کانال گرد بیشتر در مراکز صنعتی، تفریحی و سالن های بزرگ می باشد. این نوع از کانال کشی کولر اغلب در کارخانه ها،کارگاه ها،رستوران ها،تالارهای پذیرایی،سالن های همایش و نمایش طراحی و نصب می گردد. کانال گرد در دو شکل معمولی و اسپیرال تولید و به بازار عرضه می شود. این کالا کاربردهای بسیار زیادی در جاهای مختلف دارد، در ادامه بعضی از آن ها را درج کرده ایم. از انواع کانال گرد به عنوان مکش هوای نا مطلوب و دهش هوای تازه به محیط ها بهره می گیرند. مدل اسپیرال از کالاهای به روز می باشد که به دلیل زود آماده شدنش، محبوبیت بسیار زیادی را در میان مشتریان کسب نموده است.

قیمت کانال گرد گالوانیزه

کارگاه داران و پیمانکاران تهویه قیمت کانال گرد گالوانیزه را با توجه به معیارهایی تنظیم می کنند. اولین قدم برای اینکار استعلام قیمت ورق گالوانیزه می باشد. دومین مورد که در ارزیابی قیمت کانال گرد گالوانیزه لحاظ می شود، ابعاد و ضخامت ورق کار است. این مراحل به منظور تعیین قیمت ساخت این محصول به کار می رود. هزینه ی نصب کانال کولر گرد با توجه به محیط اجرایی آن متفاوت می باشد. به طور مثال در برخی از محیط ها ارتفاع نصب زیاد و یا گرمای شدیدی در آن فضا وجود دارد، مسلما هزینه ی اجرای کانال کولر در این محیط با دیگر فضاها یکسان نیست.

قیمت کانال گرد اسپیرال

قیمت کانال گرد اسپیرال با در نظر گرفتن موارد مختلفی دست خوش تغییر می شود. ضخامت ورق، طول هر قطعه و همچنین قطر آن در زمان تعیین هزینه ی تمام شده ی این محصول موثر می باشند. اما بطور کلی در برخی موارد قیمت کانال اسپیرال نسبت به نوع معمولی آن پایین تر است. این کالا مواقعی که در قطرهای پایین تولید می شود، جهت اتصال دو قطعه، دیگر نیازی به اتصال با فلنچ ندارد و می توان به روش گسکت و یا اورلپ قطعات را به هم وصل نمود. به همین خاطر هزینه ی خرید فلنچ در زمان نصب کانال گرد اسپیرال با قطرهای پایین برای مشتریان حذف می شود.

ساخت کانال گرد اسپیرال

تولید کنندگان برای ساخت کانال گرد اسپیرال از دستگاه های مجهز صنعتی استفاده می کنند. ساخت این نوع محصول مزیت های ویژه ای را برای کارفرمایان دارد. ساخت کانال اسپیرال در مقایسه با نوع معمولی سرعت بسیار بالایی را دارا می باشد، این موضوع یکی از نکات مهمی است که مشتریان و ساختمانسازان امروزی بسیار به آن توجه می نمایند. این مدل کالا را می توان با بهره گیری از ورق گالوانیزه، استیل و آلومینیوم تولید کرد. تولیدکنندگان در هنگام ساخت کانال گرد اسپیرال نیاز به نیروی کار متخصص و با تجربه، دستگاه های تمام اتوماتیک و حرفه ای دارند.

خرید کانال گرد 

خرید کانال گرد را می توان به دو روش فیزیکی و مجازی انجام داد. امروزه همه ی مردم به این نتیجه رسیده اند که تهیه کالاها از اینترنت بهترین روش می باشد. در دو سال گذشته دریافت سفارش ما از  فروش و خرید کانال گرد به صورت اینترنتی بیشتر شده است. علت این امر ارسال سریع سفارش ها، قیمت کمتر نسبت به فروشگاه های فیزیکی و صرفه جویی در زمان می باشد. با خرید کانال گرد به صورت مجازی دیگر نیازی نیست به کارگاه های تولید کانالسازی مراجعه نمائیم. ما می توانیم فقط با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره کالای مورد نیاز خودمان را خریداری کنیم.

کانال گرد گالوانیزه

کانال گرد گالوانیزه قدیمی ترین و پر کاربرد ترین محصول صنعت تهویه در ساختمان ها و کارخانه جات می باشد. این محصول به دو شکل گرد و چهارگوش تولید و روانه ی بازارهای مصرفی می شود. کانال گرد گالوانیزه را می توان در جاهای مختلفی همچون: ساخت هود آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها، انتقال هوای نا مطلوب به بیرون و نیز برای ایجاد هوا و دمای مطلوب در کارخانه ها، بیمارستان ها،هتل ها و پارکینگ ها استفاده نمود. این شیوه کانالکشی با استفاده از ورق گالوانیزه در ضخامت های متفاوت اجرا می شود.

کانال گرد معمولی یا اسپیرال؟

در زمان انجام کارهای تهویه ی ساختما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که، کانال گرد معمولی یا اسپیرال؟ مناسب است. ما در این بخش از تهویه هوا هوادمان قصد داریم ویژگی های هر یک را بررسی نمائیم. به از گذشته تا به امروز در تمامی پروژه های صنعتی،تجاری و مسکونی از کانال گرد معمولی استفاده می کردند. دلیل آن این بود که در گذشته فقط همین محصول وجود داشت. با پیشرفت صنعت کانالسازی، تولید کانال گرد اسپیرال در کارخانه ها آغاز شد. این محصول بسیار زود آماده شده و نسبت به مدل دیگر این یک مزیت محسوب می شود. اما قیمت این کالا در مقایسه با نوع معمولی کمی بیشتر می باشد.

کانال اسپیرال چیست؟

کانال اسپیرال یک محصول جدید و با کیفیت در صنعت تهویه است. این کالا به صورت مارپیچی بوده و توسط دستگاه های اتوماتیک و مجهز ساخته می شود. زمان تولید این محصول نسبت به نوع معمولی بسیار بالا است. به همین دلیل بیش از 70 درصد از کارفرمایان، در سال های اخیر تقاضای ساخت و نصب کانال اسپیرال را دارند. این محصول را می توان با انواع ورق های گالوانیزه،استیل و آلومینیوم تولید و عرضه کرد. نکته ی حائز اهمیت درباره ی کانال گرد اسپیرال این است که معمولا تولید کنندگان قطرهای پرمصرف و استاندارد را در داخل انبارهای خود به صورت انبوه موجود دارند.

قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه

قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه همانند سایر خدمات تهویه ی ساختمان بر اساس یک سری فاکتورها بررسی و تعیین می گردد. اولین معیار برای تنظیم مبلغ این خدمات، نوع کیفیت متریال ورق مصرفی و همچنین ضخامت آن می باشد. نکته ی بعدی در زمان قیمت گذاری لوله اسپیرال گالوانیزه ابعاد و متراژ محصول است. کیفیت اتصالات بین کانال ها و کوبلین ها نیز از موارد تاثیر گذار می باشد. همچنین برخی از کارخانه ها با توجه به زمان تحویل کالا نیز قیمت لوله اسپیرال گالوانیزه را تنظیم می کنند. به طوریکه اگر کارفرمایان و مشتریان عجله داشته باشند، تولیدکنندگان ساخت محصول آن ها را در اولویت قرار می دهند، بدین ترتیب قیمت محصول نیز 15 الی 20 درصد افزایش می یابد.

قیمت کانال هوا

قیمت کانال هوا با توجه به یک سری فاکتورها بررسی و ارزیابی می گردد. یکی از گزینه هایی که باید به آن توجه شود ضخامت و نوع ورق مصرفی است. به طور مثال کانال گرد با ضخامت ورق 70 با کانال گرد ضخامت ورق 50 قطعا دارای تفاوت قیمت می باشند. بر همین اساس قطر دهانه ی این کالا نیز در میزان تعیین قیمتش تاثیر گذار است. همچنین اندازه ی طولی و متراژ نیز بر قیمت کانال هوا تاثیر بسزایی دارد. مشتریان می توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت ها با کارشناسان فروش شرکت تهویه هوا هوادمان در تماس باشند.

خرید اینترنتی کانال گرد

امروزه مردم بخاطر صرفه جویی در زمان و هزینه ی خود اقدام به خرید اینترنتی کانال گرد می نمایند. شرکت تهویه هوا هوادمان در دو سال گذشته اقدام به فروش این کالا در فضای اینترنت نموده است. مشتریان با یک تماس تلفنی و دریافت مشاوره از کارشناسان تهویه هوا هوادمان، می توانند لیست محصولات مورد نیازشان را ارسال و ثبت سفارش نمایند. خرید اینترنتی کانال گرد بهترین راه برای صرفه جویی در زمان انجام پروژه های تهویه می باشد.

کانال گرد در چه مکان هایی استفاده می شود؟

کانال گرد در چه مکان هایی استفاده می شود؟ از کانال گرد در مکان هایی همچون کارخانه ها، کارگاه های صنعتی، پارگینگ های طبقاتی و شوتینگ زبالهبهره می برند. این نوع کانال بخاطر اینکه کمتر فضا را اشغال می کند کاربرد فراوانی دارد. در هنگام استفاده از کانال گرد برای شوتینگ زباله بخاطر انتقال بهتر و راحت تر زباله ها از آن استفاده می نمایند.

نحوه ی محاسبه کانال گرد

در این بخش از تهویه هوا هوادمان با ما همراه باشید تا با نحوه ی محاسبه کانال گرد بیشتر آشنا شوید. برای بررسی و تعیین هزینه ی هر شاخه ی 1 متری این محصول تولیدکنندگان با توجه به ضخامت ورق مصرفی و قطر لوله این هدف را عملی می کنند. کانال گرد امروزه یکی از پر مصرف ترین محصولات در حوزه ی تهویه مطبوع ساختمان های مسکونی،تجاری و صنعتی می باشد. به طور میانگین در بیش از 95 درصد از کارخانه های صنعتی از این کالای پر کاربرد بهره می برند.

کانال گرد در رستوران ها 

به دلیل هوادهی و هواکشی مناسب، از کانال گرد در رستوران ها بسیار استفاده می شود. امروزه در بیشتر فست فودها فضایی مدرن طراحی مشاهده می کنیم. در سقف این نوع رستوران ها می توان از کانال گرد با رنگ مشکی استفاده نمود. چرا که استفاده از رنگ مشکی هم مدرن شدن یک فضا را تکمیل می کند و هم سبب زیبایی یک مکان می شود.

کانال گرد تخلیه هوا چیست؟

کانال گرد تخلیه هوا چیست؟

کانال گرد تخلیه هوا به منظور مکش هوای نا مطلوب یک محیط اجرا می شود. از اینگونه خدمات در پارکینگ های طبقاتی، رستوران ها، تالارهای پذیرایی، سالن های سمینار و نمایش و کارخانه جات استفاده می گردد. کانال گرد تخلیه هوا خود به تنهایی نمی تواند عمل مکش هوا را انجام دهد. معمولا در انتهای آن در پشت بام ساختمان ها دستگاه های مکنده قوی همچون سانتیریفیوژنصب می شود.

کانال گرد فلکسیبل

کانال گرد فلکسیبل یک محصول جدید و منحصر به فرد می باشد. سرعت تولید و اجرای این کالا به قدری زیاد است که کارفرمایان در اغلب موارد از این محصول به جای نوع قدیمی آن استفاده می نمایند. البته لازم به ذکر است که این نکته بیان شود که از کانال گرد فلکسیبل تنها می توان در بعضی از پروژه ها بهره نمود. این مدل معمولا در جاهایی که سیستم تهویه ی آن مجهز به داکت اسپیلت ها و فن کوئل ها می باشد، استفاده می گردد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
تماس